رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 15:14
  • کد خبر : ۱۲۰
  • چاپ خبر : استمرار پروژه‌های زیرساختی/ رضایت شهروندان از اجرای پروژه کانال دفع آب‌های سطحی

استمرار پروژه‌های زیرساختی/ رضایت شهروندان از اجرای پروژه کانال دفع آب‌های سطحی

شهردار خارگ گفت: پروژه کانال دفع آب‌های سطحی خارگ مشکل چندین ساله گرفتگی معابر این شهر در بارندگی را حل کرده و رضایت شهروندان را در پی داشته است.

استمرار پروژه‌های زیرساختی/ رضایت شهروندان از اجرای پروژه کانال دفع آب‌های سطحی

شهردار خارگ گفت: پروژه کانال دفع آب‌های سطحی خارگ مشکل چندین ساله گرفتگی معابر این شهر در بارندگی را حل کرده و رضایت شهروندان را در پی داشته است.

شهردار خارگ عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با تاکید بر لزوم استمرار اجرای پروژه های زیرساختی در جزیره خارگ اذعان کرد: سنگ بنای عملکرد شهرداری در دوره اخیر ، مبتنی بر نیازهای زیرساختی عمرانی شهر خارگ بوده است که سبب شده تا تعریف و اجرای پروژه‌های مهم و شاخص کانال دفع آب‌های سطحی در اولویت اهداف و برنامه های مجموعه قرار بگیرد.

وی افزود: هم اکنون نیز خوشبختانه با گذشت سه و سال نیم از این دوره، عملکرد مجموعه را در تحقق این هدف می‌توان مثبت و مطلوب ارزیابی کرد. گواه این ادعا نیز اجرای پروژه هایی همچون پروژه های کانال دفع آب‌های سطحی، بوستان معلم، خیابان چاه قندی و فرعی های آن، کوچه شهید حیدری (پیروزی) محله لیوا ، کوچه قائدزاده در دو فاز و کانال اطراف میدان امام و کنار بانک تجارت، کوچه شهید اسکندری، لوله گذاری کنار بازرچه ماهی در سه سال گذشته است که در کنار لایروبی به موقع کانال‌های سطح شهر رضایتمندی عموم شهروندان را در پی داشته است. 

B6CE2782-F46F-43C0-B5B5-94E61ACE1D59

مدیریت شهری خارگ با تشریح شرایط آبگرفتگی معابر طی بارندگی های سال جاری افزود: طی بارندگی های کم نظیر سال جاری که موجب وقوع بحران ، سیلاب و خسارت در شهرهای مختلف استان شد ، علیرغم اینکه خارگ با بارش بیش از ۲۱۵ میلیمتر و 101 میلیمتر در دو مقطع بیشترین میزان و شدت بارندگی را در استان داشت ، اما با تمهیدات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته جهت مدیریت بحران خوشبختانه شاهد کمترین میزان آبگرفتگی در معابر بودیم. علیرغم اینکه پروژه های کانال دفع آب های سطحی به طبیعت آنها دور از انتظار عمومی است اما ثمره آن به وضوح در رفع معضل دیرینه آبگرفتگی معابر شهر خارگ ملموس و مشخص است.

وی تصریح کرد: مایه مباهات است که اذعان کنم طی بارندگی های اخیر ، آسایش و آرامش شهروندان صبور جزیره ، خوشحالی وصف ناپذیر خدمتگزاران مردم در شهرداری را رقم زد و بازخوردهای دلگرم کننده ای را از سوی شهروندان گرامی دریافت کردیم.

53CE91FA-7B18-4401-BA3E-620A62BB035D

وی ادامه داد : تا پایان دوره جاری نیز تلاش ما بر این خواهد بود تا با استمرار پروژه های کانال دفع آب های سطحی ، نواقص و کاستی های موجود نیز که مورد مطالبه شهروندان است را به حداقل میزان ممکن برسانیم ، از این رو عملیات لوله گذاری در خیابان طالقانی و خیابان پیرامون میدان امام خمینی(ره) هم اکنون انجام پذیرفته است که به امید خدا در بارندگی های آتی حجم آبگرفتگی ها را بیش از پیش کاهش خواهد داد.

منبع : خبرگذاری ایلنا

اخبار مرتبط