رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 14:48
  • کد خبر : ۱۱
  • چاپ خبر : تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در استان بوشهر باید تسریع شود

تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در استان بوشهر باید تسریع شود

استاندار بوشهر با اشاره به لزوم تعیین‌تکلیف پروژه‌های مسکن مهر گفت: تسریع در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای مختلف استان براساس برنامه‌ زمان‌بندی مورد تاکید است.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر : عبدالکریم گراوند در شورای تامین مسکن و جلسه ستاد بازآفرینی محلات هدف استان بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای مختلف استان اظهار داشت: دستگاه‌های متولی مسکن مهر استان بوشهر باید پروژه‌های باقی‌مانده را هر چه زودتر تکمیل کنند.

وی با تاکید بر بسته شدن پرونده مسکن مهر در استان بوشهر گفت: پروژه مسکن مهر ولایت بوشهر با همکاری دستگاه‌های ذیربط پیگیری و امسال تکمیل و تحویل شود.

استاندار بوشهر به پروژه مسکن مهر پرگان برازجان پرداخت و بیان کرد: برای تسریع در تکمیل این پروژه همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مشارکت متقاضیان ضروری است و در این راستا برای هماهنگی بیشتر لازم است جلسه تخصصی با مسئولان ذیربط و متقاضیان تشکیل شود.

گراوند همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی از جمله اداره کل مالیات، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب و شرکت توزیع نیروی برق در تسریع تکمیل پروژه‌های مسکن مهر را ضروری دانست و تاکید کرد: مجری طرح مسکن مهر در شهرهای بوشهر و برازجان بر اساس برنامه زمان‌بندی باید واحدهای مسکونی را تکمیل کند و تحویل متقاضیان دهد و هرگونه کم‌کاری پذیرفتنی نیست.

وی، با اشاره به اجرای طرح‌های مسکونی در شهر جدید عالی‌شهر تصریح کرد: توسعه طرح‌های زیرساختی در شهر جدید عالی‌شهر باید در اولویت قرار بگیرد و حمایت‌های لازم از سوی مسئولان مورد توجه است.

استاندار بوشهر زیرساخت‌های ورزشی، بهداشت و درمان و طرح‌های فرهنگی و آموزشی در عالی‌شهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای رونق بیشتر عالی‌شهر باید برای در تکمیل طرح جامع بهداشتی درمانی تسریع شود چراکه این مهم یکی از مطالبات مردم ساکن در این شهر جدید است.

گراوند با بیان اینکه در عرصه فضاهای آموزشی کارهای خوبی در عالی‌شهر انجام شده به اجرای طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن باید با جدیت و تعامل مناسب مدیران دنبال شود.

وی با تاکید بر همراهی دستگاه‌های متولی در اجرای طرح اقدام ملی مسکن خاطرنشان کرد: باید در این عرصه مجوزها در کوتاه‌ترین زمان صادر شود و نظارت‌ها به گونه‌ای باشد که شاهد تکرار مشکلات مسکن مهر نباشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه “۱۶ پروژه در اجرای بازآفرینی شهرها تدوین شده است” افزود: برای اجرای این پروژه‌ها ۵.۹ میلیارد تومان سهم شرکت بازآفرینی شهری است که باید این پروژه‌ها با شتاب بیشتری دنبال شود.

48 

منبع : خبرآنلاین

اخبار مرتبط