رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 14:49
  • کد خبر : ۶۲
  • چاپ خبر : نماینده مردم دشتستان در مجلس: برطرف کردن مشکل بی‌آبی و بیکاری اولویت برنامه‌های استان بوشهر است

نماینده مردم دشتستان در مجلس: برطرف کردن مشکل بی‌آبی و بیکاری اولویت برنامه‌های استان بوشهر است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی برطرف کردن مشکلات بی‌آبی و بیکاری را از اولویت‌های استان بوشهر در مجلس یازدهم دانست و گفت: اگر به این ۲ مشکل رسیدگی شود برخی از مسائل استان بوشهر هم برطرف می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر: ابراهیم رضایی ، با بیان اینکه استان بوشهر از لحاظ منابع آبی در مضیقه است اظهار داشت: خدمات شرکت آب و فاضلاب در رسیدگی به مشکلات و تحقق مطالبات مردم قابل تقدیر است چرا که در حل مشکل بی‌آبی تلاش‌ها و مجاهدت‌های فراوانی انجام شده است.

وی با تاکید بر ادامه روحیه جهادی در رفع مشکل بی‌آبی دشتستان گفت: انتظار می‌رود با روحیه جهادی و انقلابی با کار شبانه‌روزی و با تعامل و همکاری همه مسئولان در بخش‌های مختلف استان بوشهر و کشور رضایت مردم جلب شود.

رضایی بر عهده کردن مسئولیت‌ در بخش‌های مختلف جامعه را برای حل مشکلات مردم دانست و تاکید کرد: فلسفه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی حل مشکلات مردم، برداشتن باری از دوش مردم  و تحقق خواسته‌های آنان است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با اجرای طرح‌های آبرسانی انتظار می‌رود استان بوشهر در تابستان گرم با مشکلاتی کمتری روبه‌رو شود افزود: وظیفه خودم به‌عنوان نماینده مردم از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و شهرستان دشتستان قدردانی می‌کنم.

رضایی اولویت‌های کاری خود را در مجلس یازدهم مورد اشاره قرار دادو بیان کرد: ۲ اولویت و مسئله اصلی در شهرستان دشتستان و استان بوشهر بی‌آبی و بیکاری جوانان است که برطرف کردن این دو موضوع مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با بیان اینکه در پیام رهبر معظم انقلاب، معیشت مردم و مسئله فرهنگی ۲ اولویت مجلس یازدهم اعلام شد خاطرنشان کرد: متناسب با این دو موضوع همه تلاش خود را برای حل این دو مسئله که به هم ارتباط دارند مورد توجه قرار داده می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مسئله آب آشامیدنی و کشاورزی در دشتستان و استان بوشهر برطرف شود بدون شک در حل مشکل بیکاری اثرگذار است و در این راستا افزایش منابع آب و استفاده بهینه از این منابع، مکانیزه شدن و مجهز شدن به فناوری‌های نوین کمک می‌کند که فرصت‌های اشتغال‌زایی لازم در حوزه استراتژیک کشاورزی فراهم شود.

رضایی با اشاره به اینکه توجه به برطرف شدن مشکلات آب در دشتستان مطالبات اصلی مردم را محقق می‌کند خاطرنشان کرد: برطرف کردن مشکل بی‌آبی نه تنها در توسعه استان بوشهر اثرگذاری مطلوبی دارد بلکه پاسخگوی مطالبه مردم در اشتغال‌زایی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: متاسفانه این همه جوان تحصیل کرده بیکار در نقاط مختلف استان بوشهر وجود دارد با برطرف شدن این مسائل بتوانیم به خواسته‌های اصلی مردم که ایجاد اشتغال است پاسخ دهیم.

منبع : خبرآنلاین

اخبار مرتبط