رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 14:49
  • کد خبر : ۴۷
  • چاپ خبر : ۱۵.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر «گناوه» با تلاش دریابانی کشف شد

۱۵.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر «گناوه» با تلاش دریابانی کشف شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف بیش از ۱۵.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر گناوه خبر داد و گفت: در این عملیات انواع گوشی‌های تلفن همراه و تجهیزات جانبی، کولرگازی اسپلیت و دیگر کالاهای قاچاق کشف شد.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر: سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد از تلاش شبانه روزی برای مقابله با قاچاق خبر داد و اظهار داشت: دریابانی استان بوشهر قاطعانه در برابر قاچاقچیان کالا، ارز، مواد مخدر و سوخت بدون هیچ اغماضی مقتدرانه ایستادگی می‌کنند.

وی، از انهدام باند قاچاقچیان در بندر گناوه خبر داد و بیان کرد: مأموران پایگاه دریابانی گناوه طی چند عملیات جداگانه موفق به کشف مقدار قابل توجهی کالاهای قاچاق در حوزه استحفاظی این شهرستان شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف  لنج حامل کالای قاچاق در بندر گناوه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا مأموران دریابانی توانستند با انجام گشت‌های ساحلی و دریایی یک فروند لنج باری حامل کالاهای قاچاق به تعداد ۶۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۳۶۰ عدد لوازم جانبی موبایل و دیگر تچهیزات قاچاق کشف کنند.

سردار رضایی‌نژاد افزود:با همکاری عوامل انتظامی یک دستگاه خودرو پراید باری حامل ۸ دستگاه کولر گازی اسپلیت توقیف و به گمرک تحویل  شد.

وی، قاچاق کالا را پدیده‌ای تهدیدکننده حیات سالم اقتصاد و فرهنگ جامعه دانست و افزود: عزم فرماندهی دریابانی استان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی جدی و با مخلان پدیده‌ شوم قاچاق کالا برخورد قاطعانه خواهد شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: تعامل خوب مرزنشینان استان بوشهر با نیروهای مرزبانی این استان برای تأمین نظم و امنیت و مبارزه با پدیده قاچاق  قابل قدردانی و ستایش است.

48

منبع : خبرآنلاین

اخبار مرتبط