رفتن به بالا
  • جمعه - 21 آذر 1399 - 14:48
  • کد خبر : ۱۴
  • چاپ خبر : ۲۸۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر به‌زودی تحویل متقاضیان می‌شود

۲۸۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر به‌زودی تحویل متقاضیان می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به روند تسریع تکمیل طرح‌های مسکن مهر در استان گفت: در این راستا به‌زودی ۲۸۰ واحد مسکن مهر ولایت بوشهر و پرگان برازجان افتتاح و تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر : فرزاد رستمی در  جلسه شورای تامین مسکن استان بوشهر با اشاره به وضعیت مسکن مهر در استان بوشهر اظهار داشت: از ۳۴ هزار و ۷۱۵ واحد مسکن مهر استان بوشهر تاکنون ۳۲ هزار و ۵۶۴ واحد آن تحویل شده است.

وی، وضعیت پروژه مسکن مهر در مجتمع ولایت بوشهر و پرگان برازجان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد:در این راستا به‌زودی ۲۸۰ واحد مسکن مهر ولایت بوشهر و پرگان برازجان افتتاح و تحویل متقاضیان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه  ۱۶۰ واحد مسکن مهر مجتمع ولایت بوشهر آماده افتتاح است که به‌زودی تحویل متقاضیان می‌شود و مابقی مراحل پایانی آن می‌گذراند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به مجتمع ۳۴۰ واحد پرگان برازجان افزود: ۱۲۰ واحد آن  عملیات واگذاری آن آغاز شده و در بلوک دوم نیز که بین ۸۵ تا ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا آخر مهرماه ۱۴۰ واحد دیگر تکمیل می‌شود.

رستمی ۴ بلوک آخر مجتمع پرگان برازجان را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: پیشرفت این بلوک‌ها ۷۸ تا ۸۲ درصد است که پیش بینی می‌شود  با تامین و پرداخت آورده متقاضیان تا آخر آبان ماه تکمیل شود.

وی به آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و افزود: براساس اقدامات انجام شده تا کنون  افزون بر ۸ هزار نفر در استان بوشهر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام  و تعدادی از آنها وجه مورد نظر را واریز کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از آغاز ساخت ۳۹۴ واحد مسکونی در عالی‌شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن عملیات اجرایی ۳۹۴ واحد مسکونی در شهر جدید عالی‌شهر و ۱۴۴ واحد هم در خورموج به‌زودی آغاز می‌شود.

48 

منبع : خبرآنلاین

اخبار مرتبط