رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آذر 1399 - 03:27
  • کد خبر : ۱۴۴
  • چاپ خبر : آتش سوزی انبار لوازم خانگی در گناوه مهار شد

آتش سوزی انبار لوازم خانگی در گناوه مهار شد

گناوه-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: آتش سوزی گسترده در انبار لوازم خانگی واقع در خیابان غدیر گناوه با تلاش نیروهای آتش نشانی مهار شد.

ولی سیفی جمعه شب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش سوزی در یک انبار کالای لوازم خانگی واقع در خیابان غدیر گناوه، در ساعت ۱۶ و هشت دقیقه روز جمعه، نیروهای آتش نشانی بلا فاصله به محل وقوع حادثه اعزام و عملیات اطفا حریق آغاز شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه افزود: در این عملیات ۴ خودرو اطفا حریق و ۲ خودرو آب رسانی از سازمان آتش نشانی شهرداری گناوه با پشتیبانی خودروهای آتش نشانی اداره بندر و دریانوردی گناوه، شهرداری بندر ریگ و شرکت نفت و گاز گچساران برای مهار آتش به محل حادثه اعزام شدند.

سیفی تاکید کرد: عملیات نفس گیر مهار آتش توسط مأموران آتش نشانی پس از پنج ساعت تلاش بی وقفه در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه جمعه شب به اتمام رسید و با اقدام به موقع از سرایت آتش به ساختمان‌های اطراف محل آتش سوزی جلوگیری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه یادآور شد: این حادثه خوشبختانه خسارات جانی در بر نداشت ولی طبق اظهار مالک حدود ۳۰ میلیارد تومان خسارت‌های مالی برجا گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: علت این حادثه آتش سوزی در دست بررسی است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط