رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آذر 1399 - 03:27
  • کد خبر : ۱۳۵
  • چاپ خبر : روند ترمیم واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل دشتستان تسریع می‌شود

روند ترمیم واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل دشتستان تسریع می‌شود

بوشهر – مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، روند ترمیم و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل در شهرستان دشتستان تسریع می‌شود.

حمید حیدری بریدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی و ثبت خسارت‌های سیل دشتستان بر عهده بنیاد مسکن بوده که این اقدام در سریع‌ترین زمان با حضور اکیپ‌های متعدد انجام شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر اضافه کرد: مرحله پاکسازی و لایروبی مناطق سیل زده استان بوشهر با حضور دستگاه‌های مختلف انجام شد و اکنون این مرحله نیز به پایان رسیده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای ترمیم و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل در شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: بازسازی واحدهای مسکونی آسیب‌دیده سیل اخیر را به‌سرعت آغاز می‌کنیم.

حیدری بریدی ادامه داد: در همین راستا برای بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی پرونده‌هایی تشکیل و برنامه ریزی و اقدام لازم برای بازسازی همه واحدهای خسارت‌دیده انجام می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تسریع در روند ساخت و ساز و ترمیم واحدهای مسکونی افزود: تلاش داریم تا رسالت خود را در این زمینه به صورت کامل انجام دهیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط