رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 آذر 1399 - 01:26
  • کد خبر : ۲۱۳
  • چاپ خبر : تامین اعتبار ۱۲ پروژه ورزشی در دشتی و تنگستان تصویب شد

تامین اعتبار ۱۲ پروژه ورزشی در دشتی و تنگستان تصویب شد

بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین اعتبار ۱۲ پروژه ورزشی در دشتی و تنگستان تصویب شد.

غلامحسین کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمبودهایی در حوزه زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان وجود دارد که تلاش داریم زمینه توسعه زیرساخت‌های ورزشی را فراهم سازیم.

وی ادامه داد: در همین راستا تلاش زیادی داریم تا با تقویت فضاهای ورزشی در این دو شهرستان زمینه استفاده اقشار مختلف مردم در شهرها و روستاهای دشتی و تنگستان از این امکانات فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در همین راستا در نشستی که با مدیرکل ورزش استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتیم، تأمین اعتبارات پروژه تصویب شد.

وی افزود: تأمین اعتبار لازم برای ساخت سالن ورزشی چندمنظوره شهر کاکی، تجهیز خوابگاه ورزشکاران شهر خورموج، زمین ورزشی روستای دوهوک و زمین ورزشی روستای چارک تصویب شد.

کرمی از تأمین اعتبار استادیوم ورزشی شماره دو شهر اهرم خبر داد و بیان کرد: تأمین اعتبار تکمیل پروژه استادیوم ورزشی شهر آباد و تأمین اعتبار زمین ورزشی روستای باغک و شورکی از دیگر مصوبات بود.

وی با اشاره به تصویب تأمین اعتبار تکمیل استادیوم ورزشی شهر دلوار خاطرنشان کرد: تأمین اعتبار زمین ورزشی روستای گرگور و تأمین اعتبار زمین ورزشی روستای مل گپ از دیگر مصوبات بود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط