رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 آذر 1399 - 07:26
  • کد خبر : ۲۲۲
  • چاپ خبر : ۱۰۰۰ واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر احداث می‌شود

۱۰۰۰ واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر احداث می‌شود

بوشهر – مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکونی مددجویی در این استان خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر، احمد لطفی صبح یکشنبه در نشست با استاندار بوشهر اظهار داشت: با حضور رئیس کمیته امداد کشور، عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد آغاز می‌شود.

وی با اشاره به سفر رئیس کمیته امداد در آخر هفته به استان بوشهر، افزود: ساخت این واحدها از محل تفاهم نامه کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و استانداری بوشهر است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: سال گذشته نیز بر اساس همین تفاهم نامه یک هزار واحد مسکونی احداث و به مددجویان این نهاد واگذار شد.

لطفی ادامه داد: در سفر رئیس کمیته امداد به استان بوشهر، ۷۲ واحد مسکونی به ایتام تحت پوشش واگذار می‌شود که از محل کمک‌های خیرین ساخته شده است.

وی بیان کرد: اهدا ۳۰۰ فقره جهیزیه، اهدا هزار دستگاه آب‌گرم‌کن و ایجاد تفاهم نامه گازکشی به ۱۰ هزار واحد مسکونی مددجویی فاقد گاز، تقدیر از کارآفرینان و رؤسای بانک‌های عامل در حوزه ارائه کننده تسهیلات اشتغال مددجویی بخشی از برنامه‌های حضور رئیس کمیته امداد کشور به استان بوشهر است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در این سفر دو روزه، رئیس کمیته امداد کشور در شش شهرستان استان بوشهر حضور می‌یابد تا ضمن دیدار با مقامات محلی از نزدیک نیز با تعدادی از خانواده‌های مددجویی دیدار کند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط