رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 آذر 1399 - 09:26
  • کد خبر : ۴۱۸
  • چاپ خبر : فعالیت ۴۹۱ تیم در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر

فعالیت ۴۹۱ تیم در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر

بوشهر- مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: ۴۹۱ تیم در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر فعال هستند.

مراد علی فولادوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۱۶۶ تیم مراقبتی، ۱۴۳ تیم حمایتی و ۱۸۲ تیم نظارتی مسئول اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر هستند.

وی از اجرای این طرح در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر از اول آذرماه خبر داد و تصریح کرد: در این مدت تیم‌های نظارتی نیز ۳۷۰ بازرسی مشترک انجام داده‌اند.

فولادوند با بیان اینکه در این مدت ۹۶ نفر از کسبه که پروتکل‌های بهداشتی را مراعات نکرده‌اند اخطار دریافت کرده و چهار مورد نیز پلمب مغازه انجام‌شده است گفت: ۵۰۰ نفر از بسیجیان استان در تیم‌های مختلف به خصوص تیم‌های نظارتی و حمایتی سازماندهی و مشغول ارائه خدمت هستند.

وی بیان کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی حاصل عقد یک تفاهم‌نامه بین سازمان بسیج مستضعفان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و قرار است در قالب این طرح استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت محله و خانواده محور مورد ارزیابی قرار گیرند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اضافه کرد: از اول آذر تاکنون ۱۷۴ میلیون ریال کمک نقدی و ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کمک معیشتی به نیازمندان مناطق مختلف استان بوشهر کمک‌رسانی شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط