رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 آذر 1399 - 15:50
  • کد خبر : ۴۴۸
  • چاپ خبر : ۶.۲ میلیون نخ سیگار قاچاق کشف شد

۶.۲ میلیون نخ سیگار قاچاق کشف شد

بوشهر – فرمانده انتظامی استان بوشهر از تلاش سودجویان برای قاچاق ۶.۲ میلیون نخ سیگار در پوشش ضایعات خبر داد و گفت: محموله بزرگ سیگار قاچاق کشف شد.

به گزارش صبح بوشهر، سردار خلیل واعظی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقابله با قاچاق را به صورت ویژه در دستور کار داریم و در این راستا شاهد کشف حجم بالای قاچاق در سطح استان هستیم.

وی با اشاره به اینکه قاچاق ضربه‌های بزرگی را به اقتصاد کشور خصوصاً حوزه تولید وارد می‌کند افزود: نیروی انتظامی استان بوشهر در راستای مقابله با قاچاق در عملیات‌های مشترک تلاش‌های خوبی را داشته است.

واعظی از کشف محموله بزرگ سیگار قاچاق خبر داد و اضافه کرد: یک دستگاه کامیون کشنده تریلر حامل محموله بزرگ سیگار قاچاق در عملیات مشترک پلیس امنیت اقتصادی و مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و پلیس استان هرمزگان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه این کامیون که از مسیر بندر لنگه به سمت بندر پارسیان در حال حرکت بود بیان داشت: پس از بازرسی دقیق خودرو که به ظاهر بار ضایعات داشته، یک جاساز بسیار ماهرانه پشت کابین راننده شناسایی شد.

سردار واعظی با اشاره به کشف شش میلیون و ۲۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ۱۸ میلیارد ریال در این کامیون گفت: در این عملیات یک دستگاه خودروی کشنده تریلر توقیف و دو متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط