رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 آذر 1399 - 15:50
  • کد خبر : ۴۳۹
  • چاپ خبر : ۹۰ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۹۰ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر ۹۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه یک نفر از هم‌استانی‌های عزیزمان با ۵۷ سال سن و دارای بیماری زمینه‌ای دیابت روز گذشته فوت شده که تست کرونایش، امروز مثبت اعلام‌شده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۸ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۱۷۲ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۲۶ آذرماه ۸۲۹ مورد بوده است که از این تعداد ۸۲۳ نفر مورد مثبت قطعی و ۶ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط