رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 آذر 1399 - 15:26
  • کد خبر : ۴۹۷
  • چاپ خبر : تعامل نهادها و فعالان فرهنگی تبلیغی استان بوشهر افزایش یابد

تعامل نهادها و فعالان فرهنگی تبلیغی استان بوشهر افزایش یابد

بوشهر – مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی در تولید و نشر محتوای فاخر فرهنگی تأکید کرد و گفت: تعامل نهادها و فعالان فرهنگی تبلیغی استان بوشهر افزایش یابد.

به گزارش صبح بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر پنجشنبه در دیدار با مسئولان تبلیغات اسلامی دیلم به شرایط کرونایی موجود اشاره کرد و خواستار بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی در تولید و نشر محتوای فاخر فرهنگی شد.

وی افزود: لازم است با تعامل با دیگر نهادها و فعالان فرهنگی تبلیغی شهرستان، به یک هم‌افزایی در مسیر تحقق اهداف تعیین شده توسط رهبر معظم انقلاب برسیم.

حجت‌الاسلام طاهری اضافه کرد: بیشترین آسیبی که کرونا به شیعه زده، این است که اجتماعات ما را هدف قرار داده؛ چرا که بسیاری از مناسک و فعالیت‌های شیعه (مثل نمازهای جمعه و جماعات، مجالس عزاداری و هیئات مذهبی، زیارت‌ها و زیارتگاه‌ها، پیاده‌روی اربعین و…) اجتماع‌محورند و باید تلاش شود راهکارهای جایگزین مثل تولید محتوا در فضای مجازی را در دستور کار قرار داده و از آن فضا بیشتر بهره بگیریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر کرونا را یک جنگ بیولوژیک دانست و ابراز داشت: فردا ممکن است ابزار جنگی قوی‌تر از این هم نیز تولید کنند و ارتباطات حضوری و تجمعات را از این هم سخت‌تر کنند؛ بنابراین ما باید آماده باشیم و کار را جدی پیش ببریم و در این شرایط، خود را در یک جنگ جدید ببینیم و برای مقابله خود را مجهز کنیم.

حجت الاسلام جباری با بیان گزارشی از فعالیت‌ها، به تبیین روحیه جهادی موجود و فعالیت‌های ارزشمند شهرستان دیلم در این شرایط سخت پرداخت و با تشریح برخی مشکلات و تنگناهای موجود، خواستار رسیدگی و مرتفع کردن مشکلات برای ایجاد توان بیشتر برای حرکت پرشتاب در شهرستان شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط