رفتن به بالا
  • جمعه - 28 آذر 1399 - 09:54
  • کد خبر : ۵۲۷
  • چاپ خبر : استان بوشهر بیشترین تعداد تندیس اجلاس فناوری رسانه را کسب کرد

استان بوشهر بیشترین تعداد تندیس اجلاس فناوری رسانه را کسب کرد

بوشهر – صدا و سیمای مرکز بوشهر با کسب پنج تندیس برترین‌ها، بیشترین تعداد تندیس را در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه کسب کرد.

به گزارش صبح بوشهر، استاندار بوشهر صبح جمعه در مراسم تجلیل از برترین‌های رسانه ملی در مرکز بوشهر اظهار داشت: استعدادها و ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان بوشهر وجود دارد که باید کشف و بکارگیری شوند.

عبدالکریم گراوند با اشاره به چهل سالگی فعالیت مرکز بوشهر از این مرکز به عنوان مولود انقلاب اسلامی نام برد و گفت: نیروی انسانی توانمند و با انگیزه و خلاق، سرمایه اصلی صدا و سیمای مرکز بوشهر است.

وی خاطرنشان کرد: صدا و سیمای بوشهر با استفاده از این ظرفیت‌ها توانسته است در رقابت‌های علمی تخصصی و فنی از استان‌های تراز اول سبقت گرفته و با دریافت پنج تندیس برترین‌ها، بیشترین تندیس و جایگاه برتری را از آن خود کند.

معاون توسعه و فناوری رسانه نیز در این مراسم اظهار داشت: مهمترین عوامل موفقیت صدا و سیمای مرکز بوشهر می‌توان به جوان‌گرایی، تعهد گرایی، اندیشه محوری و خودباوری استعدادهای علمی پژوهشی عوامل خدوم و تلاشگر حوزه معاونت فنی اشاره کرد.

رضا علیدادی گفت: در فرآیند جهش تولید و جهش فناوری رسانه اجلاس، عملکرد صدا و سیمای مرکز بوشهر شگفت انگیز و قابل تحسین است که به خوبی می‌تواند مسیر رشد و توسعه و پیشرفت استان بوشهر را بیش از پیش هموار کند.

در این مراسم «تندیس باران» و در بهار فنی مرکز بوشهر در آخرین پاییز قرن از بین ۱۱۲ طرح داخلی و خارجی رسانه ملی، طرح و ایده خلاقانه، با عنوان طراحی و ساخت فرستنده رادیویی سیار AM از مهندس سید محمد صفوی جایزه ویژه و تندیس برترین طرح خلاقانه رسانه را به خود اختصاص دهد.

تندیس برترین ایستگاه رادیویی برای ایستگاه رادیویی شهید مدافع حرم، شهید احمدی جوان به سید محمد صفوی، تندیس بهترین مرکز مانیتورینگ به محمدعلی ملکوتی و تندیس برترین مرکز پخش زنده ماهواره‌ای به هدایت الله سیروسی و تندیس برترین مرکز برای دریافت بیشترین تندیس برترین‌ها به هادی جمهیری معاون فنی مرکز بوشهر اختصاص یافت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط