رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آذر 1399 - 09:32
  • کد خبر : ۵۹۰
  • چاپ خبر : ۲۴ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف و ضبط شد

۲۴ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف و ضبط شد

دشتی – دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کاهش ورود مواد مخدر به این استان خبر داد و گفت: در سال گذشته ۲۴ تن مواد مخدر در سطح استان کشف و ضبط شد.

به گزارش صبح بوشهر، ارسطو ترکمان منش صبح شنبه در نشست شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دشتی با بیان اینکه سه هزار و۱۳۳ نفر مرتبط با این جرایم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند، اظهار داشت: ۷۰ درصد کشفیات در مسیر دریایی بوده است.

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته در سطح استان ورود مواد مخدر به استان کاهش یافته به طوی که در نه ماه اول سال جاری ۱۰ تن مواد مخدر کشف شده که به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد کاهش داشته‌ایم.

ترکمان منش بیان کرد: اقدامات خوبی در حوزه مواد مخدر صورت گرفته که افزایش تجهیزات در حوزه دریا، افزایش تعداد نیروهای مجرب و دستگیری سر دست‌های اصلی باند مواد مخدر از جمله این اقدامات بوده است.

فرماندار دشتی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان صورت گرفته و اظهار داشت: برای اشتغال معتادین بهبود یافته در شهرستان بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود.

عبدالله نادری افزود: در حوزه مواد مخدر مبارزه و پیشگیری باید تداوم و مستمر باشد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط