رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 دی 1399 - 09:50
  • کد خبر : ۷۹۴
  • چاپ خبر : بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در آستانه افتتاح/ ژنراتور تامین شود

بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در آستانه افتتاح/ ژنراتور تامین شود

بوشهر – استاندار بوشهر گفت: بیمارستان شهدای هسته‌ای در آستانه تکمیل و بهره برداری است و باید زمینه تامین ژنراتور برق آن در آینده نزدیک فراهم شود.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: در پی شیوع نوع جدید و پیشرفته‌ای از ویروس کرونا در انگلستان محدودیت‌هایی در سفر به این کشور ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: طرح شهید سلیمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سپاه استان اجرایی شده است که انتظار می‌رود فرمانداران زمینه همکاری همه بخش‌ها را با این طرح فراهم سازند.

استاندار بوشهر با اشاره به روند کاهشی شیوع کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: نباید با عادی‌انگاری وضعیت کرونا زمینه خیز دوباره این بیماری فراهم شود و افکار عمومی به خاطر وضعیت زرد منحرف شود چرا که غفلت در این زمینه باعث پیک مجدد کرونا می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ادامه داد: نباید با چند عدد و رقم از خطرات کرونا غافل شویم و باید با جدیت مسائل بهداشتی رعایت شود.

نظارت سختگیرانه بر رعایت پروتکل‌ها

گراوند با تاکید بر نظارت سختگیرانه بر رعایت پروتکل‌ها و برخورد با افراد خاطی تصریح کرد: تالارهای عروسی در مناطق زرد مجاز به فعالیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون اغماض برخورد خواهد شد.

وی از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در استان خبر داد و بیان کرد: ظرفیت دانشگاه آزاد عالی شهر برای برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استفاده شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: با توجه به اهمیت آزمون‌های پایه‌های اول و دوم دبستان و نظرات مختلفی که در این زمینه مطرح شده، قرار است ستاد ملی مقابله با کرونا در دو هفته آینده در این مورد تصمیم گیری کند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط