رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 دی 1399 - 09:50
  • کد خبر : ۸۰۰
  • چاپ خبر : مه سنگین و کندی تردد در جاده‌های استان بوشهر/ پروازها انجام شد

مه سنگین و کندی تردد در جاده‌های استان بوشهر/ پروازها انجام شد

بوشهر – پدیده مه غلیظ که شب گذشته در استان بوشهر آغاز شده بود، از صبح امروز در جاده‌های استان باعث کندی تردد شد ولی مشکلی برای پرواز فرودگاه ایجاد نکرد.

معاون اداره کل هواشناسی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مه سنگین در نقاط مختلف استان اظهار داشت: از شب گذشته مه سنگین نقاط مرکزی و شمالی استان را فرا گرفت.

زهرا راستگو با اشاره به اینکه میدان دید در بندر امام حسن در شمال استان بوشهر به کمتر از ۵۰ متر رسیده است افزود: در فضاهای باز از جمله جاده‌ها مه غلیظ‌تر بوده است و تردد را سخت‌تر کرده بود.

وی از تداوم مه غلیظ تا دو روز آینده در مناطق شمالی و مرتفع استان خبر داد و بیان کرد: از روز پنجشنبه یک سامانه بارشی در استان بوشهر فعال خواهد شد ولی بارش چندانی برای آن متصور نیست.

جاده‌ها زیر مه

رئیس پلیس راه استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به غلظت بالای مه در سطح استان اظهار داشت: این غلظت مه در صبح امروز باعث شد تا تردد در جاده‌های استان با سختی انجام شود.

سرهنگ جابر پاپری با اشاره به اینکه مه در اغلب جاده‌های شمالی و مرکزی استان غلظت بالایی داشته است افزود: در جاده بوشهر – برازجان، جاده بوشهر – گناوه و جاده برازجان – گناوه تحت تأثیر غلظت مه ترددها به سختی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در چنین وضعیتی باید از ترددهای غیرضروری پرهیز کرد افزود: در صورت تردد باید همه نکات ایمنی برای عبور و مرور خودروها در جاده‌های مه گرفته ضروری است.

پروازها انجام شد

روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان بوشهر نیز اعلام کرد با توجه به اینکه در زمان انجام پرواز صبح مسیر تهران – بوشهر، مه غلیظ نبوده پرواز انجام گرفته است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط