رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 4 دی 1399 - 23:04
  • کد خبر : ۹۶۰
  • چاپ خبر : جشن تکلیف، سر آغاز فصل عبادت و بندگی است

جشن تکلیف، سر آغاز فصل عبادت و بندگی است

مدیر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های شهر آبدان گفت: جشن تکلیف، سرآغاز فصل عبادت و بندگی و ارتباط انسان با خداوند متعال است.

جشن تکلیف، سر آغاز فصل عبادت و بندگی است

مدیر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های شهر آبدان گفت: جشن تکلیف، سرآغاز فصل عبادت و بندگی و ارتباط انسان با خداوند متعال است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا محمدی بیش از ظهر امروز درحاشیه مراسم جشن تکلیف دختران دانش آموز تحت حمایت این بنیاد ، با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و همچنین روز پرستار یادآور شد: این طرح در قالب پروانه های محرابی در جوار حرم مطهر شهدای گمنام آبدان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: این جشن که با رعایت پرتکل بهداشتی برگزار شده مقدمه ای برای برقراری ارتباط دانش آموزان با خالق هستی است و شما از امروز در برابر خداوند متعال باید با انجام تکلیف دینی از گناه دوری کنید تا آینده خود را بسازید و سعادتمند شوید.

حجت الاسلام مصطفی مرهونی نیز در این مراسم اظهار داشت : وظیفه خانواده ها و مربیان این است که دانش آموزان امروز را به گونه ای تربیت کنند که بتوانند انسان های وارسته و مفیدی برای آینده جامعه شده و آینده سازان معنوی کشور باشند.

مرهونی در ادامه با توصیه به رعایت حجاب و عفاف گفت : دختران با حفظ حجاب ارزش و اهمیت پیدا می‌کنند و از گرایش به آسیب های اجتماعی حفظ خواهند شد.

مدیر گروه جهادی فاطمیون ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان داشت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها برنامه های خوبی جهت جشن تکلیف؛ جشن تولد ویژه فرزندان ایتام ،کمک های مومنانه  در این مدت انجام داده است که جای تقدیر دارد .

حجت الاسلام مرهونی در پایان نماز ، روزه و خواندن قرآن را از نعمت های خوب خدا برشمرد.

F27D38BF-7226-4997-A7B7-2381AEAA52AD

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط