رفتن به بالا
  • شنبه - 6 دی 1399 - 15:26
  • کد خبر : ۱۰۶۸
  • چاپ خبر : ممنوعیت تردد شبانه در استان بوشهر/ ۸۰ بیمار بستری هستند

ممنوعیت تردد شبانه در استان بوشهر/ ۸۰ بیمار بستری هستند

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر از ممنوعیت تردد شبانه در تمامی شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: اکنون ۸۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد چهار مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: خوشبختانه امروز استان بوشهر یک روز دیگر را بدون فوت کرونا ثبت کرد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر هفت مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۳۸۱ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۶ دی‌ماه ۸۳۷ مورد بوده است که از این تعداد ۸۳۰ نفر مورد مثبت قطعی و ۷ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه این استان، وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی را پشت سر گذاشت گفت: همه شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر از شرایط قرمز و نارنجی عبور کرد و به زرد رسید و اکنون تمام نقاط این استان در وضعیت زرد قرار دارد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه ممنوعیت تردد شبانه در بوشهر همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، منع تردد درون‌شهری بین ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در شهرهای زرد نیز ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط