رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 دی 1399 - 19:22
  • کد خبر : ۳۴۱
  • چاپ خبر : استان‌های بوشهر و خوزستان با بیشترین درآمد محروم و مظلوم هستند

استان‌های بوشهر و خوزستان با بیشترین درآمد محروم و مظلوم هستند

به گزارش صبح بوشهر، ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نطق امروز خود در جلسه علنی مجلس در مورد معکوس درآمد سرانه اظهار داشت: معکوس درآمد سرانه شاخص درست و صحیحی برای توزیع اعتبارات نیست. وی خواستار رعایت عدالت در توزیع اعتبارات شد و بیان کرد: استان‌های بوشهر و خوزستان بیشترین […]

به گزارش صبح بوشهر،

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نطق امروز خود در جلسه علنی مجلس در مورد معکوس درآمد سرانه اظهار داشت: معکوس درآمد سرانه شاخص درست و صحیحی برای توزیع اعتبارات نیست.

وی خواستار رعایت عدالت در توزیع اعتبارات شد و بیان کرد: استان‌های بوشهر و خوزستان بیشترین درآمد را برای کشور دارند ولی با وجود این حجم از درآمدها، مظلوم و محروم بوده و با مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از مناطق این استان‌ها در برخورداری از امکانات اولیه زندگی مثل برق و راه و آب هم محروم هستند.

وی افزود: مردم به ما می‌گویند از این همه درآمد عظیم نفتی که از زیر پای ما برداشت می‌کنند، چرا این همه محرومیت و مظلومیت داریم، چرا این همه فقر داریم، چرا این‌همه بیکار داریم و چرا این همه مشکلات معیشتی داریم.

رضایی با اشاره به حادثه سیل در شهرستان دشتستان و خسارت‌هایی که در پی داشته است، اظهار داشت: لازم است که در دولت در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت سیل‌زدگان اقدام کند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط