رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 دی 1399 - 15:27
  • کد خبر : ۱۱۳۰
  • چاپ خبر : برای تربیت نیرو روی جوانان و نوجوانان بسیجی استان بوشهر کار شود

برای تربیت نیرو روی جوانان و نوجوانان بسیجی استان بوشهر کار شود

بوشهر- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر برای تربیت نیرو بر روی جوانان و نوجوانان بسیجی استان بوشهر کار کند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در دیدار با مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر در این مدت کم راه‌اندازی، مایه افتخار ایران و استان بوده است اما نباید به این حد بسنده کرد.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی مناسب در زمینه‌های مختلف از جمله تقویت حوزه صف و ستاد، زمینه پیشرفت هر چه بیشتر تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر فراهم شود.

صفایی بوشهری با بیان اینکه لازم است بر روی تأمین منابع انسانی آینده، برنامه‌ریزی شود، افزود: در تربیت نیرو فوق‌العاده بر روی جوانان و نوجوانان بسیجی استان کار کنید.

وی بیان کرد: الحمدالله اکثر نیروهای تیپ پیاده امام صادق (ع) جوان و دارای روحیه ولایی، قوی و با جدیت هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت کار در نیروهای مسلح، لازم است در عرصه پشتیبانی از نیروها چه در حوزه نظامی و چه خانوادگی و معیشتی کار شود که نیروها حداقل دغدغه را داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط