رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 دی 1399 - 15:27
  • کد خبر : ۱۱۳۳
  • چاپ خبر : تدوین ۱۰۰ ویژه برنامه دهه بصیرت در استان بوشهر

تدوین ۱۰۰ ویژه برنامه دهه بصیرت در استان بوشهر

بوشهر- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از تدوین ۱۰۰ برنامه در بخش‌های مختلف دهه بصیرت و میثاق با ولایت در این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال دهه بصیرت و میثاق با ولایت با شعار بصیرت فاطمه، ولایت‌مداری و مقاومت علوی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به مناسب حماسه بی‌نظیر ملت ایران در مقابل فتنه‌گران از ۹ تا ۱۹ دی‌ماه دهه بصیرت و میثاق با ولایت نام‌گذاری شده گفت: در شب ۹ دی ویژه‌برنامه‌ای با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

جمالی از برگزاری سخنرانی آیت‌الله صفایی بوشهری با رعایت پروتکل بهداشتی و پخش از طریق فضای مجازی و صداوسیما خبر داد و اضافه کرد: رژه موتورسواری از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا گلزار شهدای بوشهر از دیگر برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت است.

وی افزود: برگزاری ویژه‌برنامه حماسه ۹ دی در فضای مجازی و پخش زنده از صداوسیما و گل‌افشانی قبور مطهر شهدای گرانقدر از دیگر برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت در استان بوشهر است.

جمالی از برپایی نمایشگاه ویژه دهه بصیرت و میثاق با ولایت در بوشهر خبر داد و بیان کرد: این نمایشگاه تحت عنوان بصیرت در فضای مجازی و ۱۶ دی هم برنامه ویژه عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزاری ویژه‌برنامه اربعین شهادت دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: در این راستا با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی زنجیره انسانی در کنار آب‌های خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط