رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 دی 1399 - 09:31
  • کد خبر : ۱۱۰۹
  • چاپ خبر : سند مدیریت و بازتولید در حوزه امنیت تدوین شود

سند مدیریت و بازتولید در حوزه امنیت تدوین شود

بوشهر- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باید سند مدیریت، نظارت و بازتولید در حوزه امنیت تدوین شود.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح یکشنبه در نشست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: مدیریت قوی اسلامی، انقلابی و مردم‌داری نشان از درجه بالای معرفتی، خدمت بالای انقلابی و مدیریتی است.

وی از تدوین نقشه جامع پیشگیری از حوادث طبیعی در استان بوشهر خبر داد و گفت: توجه به نقشه جامع پیشگیری از حوادث طبیعی در عرصه امنیت استان بوشهر ضروری است.

صفایی بوشهری بابیان اینکه نگاه مدیریتی باید مردم‌داری باشد اضافه کرد: باید خدمت به مردم و مردم‌داری دغدغه اصلی مسئولان اجرایی باشد.

امنیت مرزبانی باید به سمت مرزبانی الکترونیکی هدایت شود

امام جمعه بوشهر با تأکید بر نقش مهم امنیت مرزبانی تصریح کرد: امنیت مرزبانی باید به سمت مرزبانی الکترونیکی هدایت شود و استفاده از سیستم‌های نوین در این حوزه امری مهم و ضروری است.

صفایی بوشهری، با تأکید بر استفاده از فرصت‌ها و بهره‌مندی از مدیریت فرصت محور برای رسیدگی به مشکلات افزود: در راستای استفاده از فرصت‌ها، نقشه جامع پیشگیری از حوادث طبیعی و لایه‌های مختلف تدوین‌شده و تهیه این نقشه و سند در عرصه امنیت باید موردتوجه قرار بگیرد.

وی بیان کرد: در حوزه امنیت، امور اجتماعی، فرهنگی یکی از استان‌های تراز اول است تصریح کرد: در حوزه امنیت باید سند مدیریت، نظارت و بازتولید آن تدوین شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به وقوع سیل در دشتستان، گناوه و دیلم بیان کرد: در این راستا مسئولان و گروه‌های جهادی خوش درخشیدند و اکنون مردم سیل‌زده، مسئولان را در کنار خودشان می‌بینند.

خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان بوشهر باید شتاب بیشتری بگیرد

صفایی بوشهری بابیان اینکه خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان بوشهر باید شتاب بیشتری بگیرد تأکید کرد: در این راستا خدمات گروه‌های جهادی، سپاه، بسیج، نهادهای انقلابی، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مسئولان اجرایی و محلی

قابل‌تحسین است.

خدمات‌رسانی به مردم در استان بوشهر موردتوجه قرار گیرد

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: فضای خدمات‌رسانی به مردم در عرصه‌های گوناگون استان بوشهر مهیا است که باید این مهم موردتوجه قرار بگیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط