رفتن به بالا
  • دوشنبه - 8 دی 1399 - 19:26
  • کد خبر : ۶۶۴
  • چاپ خبر : تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۲۷ درصد افزایش می‌یابد

تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۲۷ درصد افزایش می‌یابد

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای توسعه و تقویت تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی را در دست اجرا داریم. وی بیان کرد: تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر در حال حاضر حدود دو هزار تخت است […]

به گزارش صبح بوشهر،

سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای توسعه و تقویت تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی را در دست اجرا داریم.

وی بیان کرد: تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر در حال حاضر حدود دو هزار تخت است که با تکمیل چهار پروژه درمانی ۵۴۰ تخت جدید در استان بوشهر اضافه خواهد شد.

بیمارستان هسته‌ای در مراحل پایانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر آخرین مراحل ساخت را سپری می‌کند خاطرنشان کرد: پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات درمانی در این بیمارستان نصب و به زودی افتتاح خواهد شد.

کشمیری اضافه کرد: از دیگر پروژه‌هایی که به زودی اجرایی می‌شوند می‌توان به بیمارستان فاطمه زهرا (ع) بوشهر با ۲۰۰ تخت اشاره کرد که در پنج طبقه ساخته خواهد شد.

وی با اشاره به تکمیل فاز نخست بیمارستان ۱۲۰ تختی ۱۷ شهریور برازجان اشاره کرد و افزود: عملیات اجرایی بیمارستان ۱۱۰ تختی بیمارستان عسلویه تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط