رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 دی 1399 - 15:28
  • کد خبر : ۱۲۶۴
  • چاپ خبر : رئیس کمیته امداد به استان بوشهر سفر کرد

رئیس کمیته امداد به استان بوشهر سفر کرد

بوشهر – سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در ابتدای سفر دو روزه خود به استان بوشهر وارد عسلویه شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: رئیس کمیته امداد در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از چند طرح و پروژه، در چند مراسم افتتاح، کلنگ‌زنی و تجلیل شرکت خواهد کرد.

احمد لطفی اضافه کرد: دیدار با خانواده‌های مددجویان در شهرستان‌های جنوبی و مرکزی استان و آغاز عملیات اجرایی و تحویل ۳۴ واحد مسکن مددجویی در عسلویه، از برنامه‌های رئیس کمیته امداد در استان بوشهر است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های رئیس کمیته امداد در استان بوشهر می‌توان به بازدید از روند احداث مرکز کار آفرینی در شهرستان جم و حضور در شورای اشتغال استان بوشهر و تجلیل از یاوران اشتغال اشاره کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: بختیاری در سفر به استان بوشهر ضمن انعقاد تفاهم نامه لوله کشی گاز برای ۵۵۰۰ خانواده تحت پوشش، در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکن مددجویی شرکت می‌کند.

وی با اشاره به رونمایی از پنج هزار فرصت شغلی با حضور رئیس کمیته امداد، گفت: توزیع ۵۰۰ فقره جهیزیه، توزیع چهار و ۵۰۰ دستگاه تبلت ویژه دانش آموزان، توزیع یک هزار و ۳۰۰ آب‌گرم‌کن و واگذاری و واگذاری ۷۲ مسکن ایتام از دیگر برنامه‌های رئیس کمیته امداد در استان بوشهر است

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط