رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 دی 1399 - 10:55
  • کد خبر : ۱۲۵۵
  • چاپ خبر : ساخت کشتی‌های غول پیکر نماد قدرت نمایی و افتخار کشور است

ساخت کشتی‌های غول پیکر نماد قدرت نمایی و افتخار کشور است

استاندار بوشهر گفت: فعالیت شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا) در سخت‎ترین شرایط مایه افتخار و سربلندی نظام و انقلاب است.

ساخت کشتی‌های غول پیکر نماد قدرت نمایی و افتخار کشور است

استاندار بوشهر گفت: فعالیت شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا) در سخت‎ترین شرایط مایه افتخار و سربلندی نظام و انقلاب است.

به گزارش ایلنا، عبدالکریم گراوند روز سه شنبه در آیین به آب‌اندازی کشتی ۱۱۳ تنی افراماکس در بوشهر افزود: پیش از این بخش قابل توجهی از احداث و نصب سکوهای میدان‎های نفتی و گازی باید با پرداخت دلار ساخته و نصب می‌شد زیرا برای ساخت چنین سکوهایی قدرتی در کشور وجود نداشت.

وی بیان کرد: اکنون توانمندی ایران بویژه در شرکت صنایع دریایی ایران به جایی رسیده که حتی ساخت سکو نیز در داخل انجام می‎شود.

گراوند ادامه داد: همچنین کشتی غول پیکری که در این شرکت ساخته شده نماد قدرت نمایی و افتخار کشور و جلوه‎ای از شعار “ما می‌‌توانیم” است که اثبات کرد که دیگران قادر به ایجاد مانع در مسیر پیشرفت و توسعه کشور نمی‌‌شوند.

وی اظهار کرد: در زمانی که مقام معظم رهبری شعار “جهش تولید” را مطرح کردند با همت همه علاقه‎مندان به نظام و بویژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در دوران تحریم و فشار حداکثری ساخت کشتی ۱۱۳ هزار تنی نشانه قدرت‎نمایی نظام در این حوزه است که باید بدان افتخار کرد.

گراوند گفت: باید خدا را شاکر و سپا‎گزار بود که با توان فرزندان عزیز خود شعار “ما می‌توانیم” را به منصه ظهور رساند که نمونه بزرگ آن اقدام بزرگ صورت گرفته در شرکت صدرا است.

وی افزود: در این زمینه از همه کسانی که مایه افتخار کشور، نظام و انقلاب شدند قدردانی می‎‌شود و امیدواریم که به حرمت روزهای ولادت حضرت زینب و پرستار هر چه زودتر ایام بیماری کووید ۱۹ تمام شود و آرامش به دنیا و به جامعه اسلامی بازگردد.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط