رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 دی 1399 - 09:29
  • کد خبر : ۱۲۴۶
  • چاپ خبر : شعبه‌های جدید اخذ رای در استان بوشهر اضافه می‌شود

شعبه‌های جدید اخذ رای در استان بوشهر اضافه می‌شود

بوشهر – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ متناسب با شرایط بیماری کرونا گفت: شعبه‌های جدید اخذ رای در استان بوشهر اضافه می‌شود.

به گزارش صبح بوشهر، محمد تقی ایرانی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا متناسب با شرایط کرونا برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: برای انتخابات ۱۴۰۰ علاوه بر سلامت انتخابات سلامت مردم نیز در رأس سیاستگذاری قرار خواهد داشت.

وی بیان کرد: تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت مجازی خواهد بود.

ایرانی اضافه کرد: زمان ثبت نام متقاضیان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ۲۰ تا ۲۶ اسفند، روستاها از ۱۶ تا ۲۲ فروردین به صورت الکترونیکی و زمان تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۰ تا ۲۶ خرداد ماه خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: شیوه تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری نیز به دو صورت مجازی و رسانه ملی خواهد بود.

وی گفت: به دلیل احتمال تداوم بیماری کرونا و در جهت آسان سازی دسترسی مردم به شعبه‌های اخذ رأی، شعبه‌های جدید اخذ رأی در استان پیش بینی و به وزارت کشور اعلام شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط