رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 دی 1399 - 21:28
  • کد خبر : ۱۲۹۰
  • چاپ خبر : مسئولان تلاش جدی برای رفع مشکلات مردم داشته باشند

مسئولان تلاش جدی برای رفع مشکلات مردم داشته باشند

بوشهر – مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: مردم پشتوانه عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که می‌طلبد مسئولین توجه جدی به مشکلات آنها داشته باشند.

به گزارش صبح بوشهر، حجت الاسلام امید سلیمانی‌نژاد عصر سه‌شنبه در مراسم نهم دی ماه در شهر خورموج که با حضور اقشار مختلف مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، به تشریح اهداف برنامه‌های دشمن پرداخت و گفت: بعد سال ۸۴ دشمنان اتاق فکری تشکیل دادند و چون جنس انقلاب اعتقادی و ایدئولوژیک است موضوع جنگ نظامی مستقیم را منتفی دانستند و برنامه سرنگونی نظام را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه فتنه قرار بود انقلاب را از بین ببرد و مسیر آن هم از طریق نفوذ بود اضافه کرد: باید از اتفاقات فتنه درس بگیریم که یکی از درس‌ها این است دشمن تلاش دارد مردم در کف خیابان بیایند و اعتماد مردم از مسؤلین سلب کند و مردم مشکلاتشان را در کف خیابان بیاورند و بخواهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: رهبر بدون مردم و مردم بدون رهبر هیچ خطری ندارند و امام و امت پیوسته با هم قدرتمند هستند.

سلیمانی با اشاره به اینکه بیشترین خطر در فتنه مربوط به بزرگان است، گفت: چرا بعضی از نخبگان سکوت کردند و درست موضع نگرفتند چون آن زمان از موضع رهبری و حرف رهبری غافل شدند و ندیدند و نشنیدند.

وی با تاکید بر اینکه نخبگان شاخص نداشتند و شاخص را گم کردند، آن کسی که توانست کشور را از وضعیت سخت ایجاد شده نجات دهد مقام معظم رهبری بود، در سال ۸۸ تنهای تنها بود و تنهایی کشور را نجات دهد.

سلیمانی اضافه کرد: بعد از ارتحال امام (ره) کجا سراغ دارید مردم خود جوش در تشییع یک سردار حضور پیدا کنند یا در مراسم ۹ دی حضور پیدا کنند؟ بدون هرگونه فراخوان، مردم فتنه را جمع کردند نخبگان که متزلزل بودند و مردد بودند داشتند حساب و کتاب می‌کردند. بصیرت مردم در آن جریانات یک درس تاریخی است که در طول تاریخ می‌ماند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط