رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 دی 1399 - 19:23
  • کد خبر : ۶۶۱
  • چاپ خبر : ۱۴۰۰ واحد مسکونی در نقاط سیل‌زده بوشهر تعمیر و بازسازی می‌شود

۱۴۰۰ واحد مسکونی در نقاط سیل‌زده بوشهر تعمیر و بازسازی می‌شود

به گزارش صبح بوشهر، حمید حیدری بریدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی وقوع سیل در شانزدهم آذرماه امسال خسارت‌های گسترده‌ای به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها و کسب و کار مردم در استان بوشهر وارد شد. وی با اشاره به اینکه بیشترین آسیب‌ها در شهرستان‌های دشتستان، دیلم و گناوه ثبت شده است، […]

به گزارش صبح بوشهر،

حمید حیدری بریدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی وقوع سیل در شانزدهم آذرماه امسال خسارت‌های گسترده‌ای به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها و کسب و کار مردم در استان بوشهر وارد شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین آسیب‌ها در شهرستان‌های دشتستان، دیلم و گناوه ثبت شده است، اضافه کرد: با حضور و استقرار ۲۰ تیم از بنیاد مسکن نسبت به ارزیابی خسارت‌های وارد شده در این مناطق اقدام شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به ۲۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به زیرساخت‌های عمرانی خسارت وارد شده است، افزود: هزار و ۴۱۰ واحد مسکونی دچار خسارت شدند که روند بازسازی و تعمیر این واحدها در دست اقدام است.

وی با اشاره به آغاز آواربرداری و عملیات ساختمانی واحدهای آسیب دیده از سیل در دشتستان خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۰۰ پرونده در شش حوزه برازجان، وحدتیه، شبانکاره، آبپخش، گناوه و دیلم تشکیل شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط