رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 دی 1399 - 09:26
  • کد خبر : ۱۳۲۰
  • چاپ خبر : اجرا و بهره‌برداری از ۲۳۴ واحد مسکونی در جنوب استان بوشهر آغاز شد

اجرا و بهره‌برداری از ۲۳۴ واحد مسکونی در جنوب استان بوشهر آغاز شد

بوشهر – عملیات اجرایی و بهره برداری ۲۳۴ واحد مسکونی در جنوب استان بوشهر در آیینی با حضور رئیس کمیته امداد آغاز شد.

به گزارش صبح بوشهر، رئیس کمیته امداد پیش از ظهر چهارشنبه در این آئین اظهار داشت: در راستای تامین مسکن مورد نیاز مددجویان کمیته امداد تلاش گسترده‌ای صورت گرفته و از همه ظرفیت‌ها برای این مهم استفاده می‌شود.

سید مرتضی بختیاری با تقدیر از حضور خیرین حقیقی و حقوقی در برنامه های فقرزدایی و توانمندسازی کمیته امداد اضافه کرد: تامین مسکن مقاوم و پایدار یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد در عرصه فقرزدایی است.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت های خوبی در این راستا در سطح کشور از طریق انعقاد تفاهم نامه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استانداری ها، بنیاد مسکن و صنایع منعقد شده است.

رئیس کمیته امداد افزود: تفاهم نامه ساخت ۲۳۰ واحد جدید مسکن مددجویی در چهار شهرستان جم، عسلویه، کنگان و دیر با سهم ۵۰ درصدی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی و کمیته امداد منعقد شد که طی یک سال احداث و به بهره برداری می رسد.

بختیاری ادامه داد: امروز و در شهر بیدخون شهرستان عسلویه در استان بوشهر و با مشارکت پتروشیمی جم برای ساخت ۱۰ واحد و شورای راهبردی پتروشیمی های مستقر در پارس جنوبی برای ساخت ۲۰ واحد شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت ۳۰ واحد مسکونی مددجویی هستیم.

وی بیان کرد: این اقدام نشان می دهد شرکت های پتروشیمی در استان بوشهر و به خصوص شورای راهبردی برای رقع مشکل مسکن مددجویان این نهاد فصل تازه ای از همکاری با کمیته امداد را آغاز کرده اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط