رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 دی 1399 - 21:28
  • کد خبر : ۱۳۷۴
  • چاپ خبر : ۷۱ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند/ ثبت یک فوتی جدید

۷۱ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند/ ثبت یک فوتی جدید

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۷۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری بعدازظهر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه امروز یک نفر از هم استانی‌های عزیزمان بر اثر ابتلاء به کرونا فوت‌شده که آقایی ۷۷ ساله و باسابقه بیماری فشارخون بوده است.

کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۳ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۹ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷۴۵۰ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا چهارشنبه ۱۰ دی‌ماه به عدد ۸۳۸ مورد ‏رسیده که از این تعداد ۸۳۱ نفر مورد مثبت قطعی و ۷ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط