رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 دی 1399 - 21:27
  • کد خبر : ۱۳۶۲
  • چاپ خبر : ۸۹٠٠ پرونده اخطار کرونایی در استان بوشهر تشکیل شد

۸۹٠٠ پرونده اخطار کرونایی در استان بوشهر تشکیل شد

بوشهر- رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا استان بوشهر گفت: تاکنون هشت هزار و ۹۲۶ پرونده اخطار کرونایی تشکیل‌شده است.

به گزارش صبح بوشهر، عباس قلی پور بعدازظهر چهارشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون سه هزار و ۲۸۸ پرونده در خصوص رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در اداره کل تعزیرات استان بوشهر تشکیل‌شده است.

وی از پلمب هزار و ۸۲ مورد در خصوص رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در استان بوشهر خبر داد و گفت: تاکنون ۱۵۴ هزار بازرسی در استان انجام‌شده است.

قلی پور اضافه کرد: از بازدیدهای صورت گرفته در استان بوشهر تاکنون ۱۳۱ هزار و ۸۳۱ مورد مطلوب و تنها ۲۱ هزار مورد از بازرسی‌ها ۸۰ درصد پروتکل‌ها را اجرا کرده‌اند.

رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام‌شده ۹۴ درصد پروتکل‌های بهداشتی در استان بوشهر رعایت می‌شود.

۲۳ هزار مورد عودت خودروهای متخلف

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان بوشهر نیز گفت: هفت هزار و ۳۵۰ نفر از نیروهای انتظامی مسیرهای ورودی و خروجی استان را کنترل می‌کنند که از زمان شروع طرح تشدید کنترل‌ها تاکنون ۵۵۶ هزار و ۸۱۶ فقره تردد انجام‌شده است.

سرهنگ حمیدرضا خضری افزود: در این مدت عودت خودروهای متخلف ۲۳ هزار و ۳۱۱ فقره و اعمال جریمه طرح محدودیت شبانه نیز ۱۲ هزار و ۶۴۱ مورد جریمه ۲۰۰ هزارتومانی، ۷۱۲ مورد جریمه ۵۰۰ هزارتومانی و ۶۱ مورد جریمه یک‌میلیون تومانی ثبت‌شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط