رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 11 دی 1399 - 15:29
  • کد خبر : ۱۴۱۰
  • چاپ خبر : ۶۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۶۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۶۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری ظهر پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه امروز یک نفر از هم‌استانی‌های عزیزمان با ۴۱ سال سن و بدون بیماری زمینه‌ای بر اثر ابتلاء به کرونا فوت شده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر شش مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۴۷۷ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۱ دی‌ماه ۸۳۹ مورد بوده است که از این تعداد ۸۳۲ نفر مورد مثبت قطعی و ۷ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: بر اساس آمار وزارت بهداشت از اول آذر تا ۱۰ دی‌ماه استان بوشهر با ۶ روز بدون فوتی ناشی از کرونا در رتبه دوم کشوری قرار دارد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط