رفتن به بالا
  • شنبه - 13 دی 1399 - 21:32
  • کد خبر : ۱۵۳۱
  • چاپ خبر : هیئت‌های مذهبی توانمند می‌شوند/ برگزاری دوره‌های آموزشی

هیئت‌های مذهبی توانمند می‌شوند/ برگزاری دوره‌های آموزشی

بوشهر – رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از برگزاری دوره‌های آموزشی برای هیئت‌ها خبر داد و گفت: هیئت‌های مذهبی توانمند می‌شوند.

به گزارش صبح بوشهر، نوشاد نوشادی صبح شنبه در نشست شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر با موضوع برنامه‌های ایام فاطمیه اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای ایام فاطمیه و مراسم و برنامه‌های آن صورت گرفته است.

وی به تشریح سیاست‌های شورا در ساماندهی و سازماندهی هیئت‌های مذهبی، برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در راستای ارتقا آنان و همچنین برنامه‌ریزی برای بزرگداشت مراسم‌های شهادت حضرت فاطمه زهرا (ع) پرداخت.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از برگزاری دوره‌های آموزشی برای هیئت‌ها خبر داد و گفت: هیئت‌های مذهبی توانمندسازی می‌شوند و در این راستا برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود.

وی فعالیت هیئت‌های مذهبی در پرداخت هزینه‌های کمک معیشتی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه در قالب طرح حاج قاسم و کمک به خانواده‌های زندانیان نیازمند را از برنامه‌های شورای هیئت‌های مذهبی استان عنوان کرد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی، مهمترین هدف زندانبانی، «اصلاح و تربیت» است.

رضا مقبلی قرایی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم اصلاح در بین زندان‌ها نهادینه شود، جامعه و خانواده باید در فرآیند اصلاح و تربیت به زندانیان کمک کنند.

نشست شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر به منظور سیاستگذاری برنامه‌های ایام شهادت حضرت زهرا (س) در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط