رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 دی 1399 - 15:29
  • کد خبر : ۱۵۷۳
  • چاپ خبر : آمار بیماران کرونایی بستری در بوشهر افزایش یافت/ثبت روز بدون فوتی

آمار بیماران کرونایی بستری در بوشهر افزایش یافت/ثبت روز بدون فوتی

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر از افزایش شمار بیماران بستری کرونایی در این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری ظهر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد سه مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: خوشبختانه امروز استان بوشهر یک روز دیگر را بدون فوت کرونا ثبت کرد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۴ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: در حال حاضر ۱۰ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۵۳۳ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۴ دی‌ماه ۸۴۰ مورد بوده که از این تعداد ۸۳۳ نفر مورد مثبت قطعی و هفت مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط