رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 دی 1399 - 09:28
  • کد خبر : ۱۵۴۶
  • چاپ خبر : حفظ و حراست مکتب شهید سلیمانی ضروری است

حفظ و حراست مکتب شهید سلیمانی ضروری است

بوشهر- رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: باید برای حفظ و حراست مکتب شهید سلیمانی نقش ایفا کنیم.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم جمیری صبح یکشنبه در همایش مرد زمانه به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت اظهار داشت: مردم به شایسته‌ترین شکل ممکن حاج قاسم را تا خدا بدرقه کردند.

وی با تسلیت ایام فاطمیه (س) و ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی بیان کرد: سخن گفتن در فرصت‌های کوتاه در خصوص شخصیت‌های بزرگ کار بسیار سختی است و در یک کلمه به راحتی بگویم که شخصیت‌هایی مانند شهید والامقام سردار سلیمانی، نیازی به سخنان ما ندارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: شخصیتی مانند شهید والامقام سردار سلیمانی به خوبی با روش و منشی که در زندگی انتخاب کرد اوج پذیرش از سوی خدا و مردم را دریافت.

وی افزود: مردم به شایسته‌ترین شکل ممکن حاج قاسم را تا خدا بدرقه کردند و این ما هستیم که باید از زندگی و مرگ او بدانیم که کجای کار هستیم و چه کرده‌ایم و امروز چه وظیفه‌ای داریم.

جمیری با بیان اینکه برای حفظ و حراست مکتب شهید سلیمانی باید چه نقشی را ایفا کنیم، اضافه کرد: بروز و ظهور شخصیت سردار سلیمانی در این زمانه نشانه‌ای برای انسان‌ها است تا خداوند به ما نشان دهد که در پرتو ایمان به خداوند جهاد و مبارزه با استکبار با تمام قدرت امری شدنی است.

وی با بیان اینکه مردم‌دوستی و اخلاص در عمل شدنی است، گفت: سردار سلیمانی صاحب یک مکتب است، او در همه حالات نشان داد که به خوبی و در حد اعلا یک ولایتمدار به تمام معنا با همه دقایق و ظرایف آن است.

جمیری افزود: یاد بگیریم که اگر هر کسی مسیر را بر مبنای ولایتمداری انتخاب کند به تناسب سرمایه‌گذاری خود برداشت می کند و همه اینها در گرو عمل، ایمان به خداوند و اخلاصی است که پیشه می‌کنیم تا به قدر کفایت بهره برده و از قافله عقب نمانیم.

همایش مرد زمانه به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت با همکاری دفتر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و با حضور بیژن نوباوه نماینده مردم تهران و ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط