رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 دی 1399 - 21:26
  • کد خبر : ۱۶۴۶
  • چاپ خبر : ۲ تصادف در محورهای مواصلاتی شهرستان دیر ۱۰ مصدوم برجای گذاشت

۲ تصادف در محورهای مواصلاتی شهرستان دیر ۱۰ مصدوم برجای گذاشت

بوشهر – وقوع دو تصادف رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان دیر ۱۰ مصدوم برجای گذاشت.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از وقوع دو تصادف در دو حادثه جداگانه در محورهای مواصلاتی شهرستان دیّر و مصدوم شدن ۱۰ تن خبر داد.

حسین ناظمیان‌پور با بیان اینکه حادثه اول ساعت ۱۸ به وقوع پیوست، گفت: این حادثه در جاده ساحلی بین روستای الی شمالی و شرکت متانول اتفاق افتاد و در آن دو دستگاه موتورسیکلت با هم برخورد که ۴ مصدوم برجای گذاشت.

وی افزود: بلافاصله بعد از اطلاع مرکز پیام سه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر و دروداحمد به محل حادثه اعزام و مصدومین را به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل کردند.

وی اضافه کرد: مصدومین یکی از موتورسیکلت‌ها دو نوجوان ۱۳ و ۱۴ ساله بودند که از ناحیه سر و پا دچار ضربه و شکستگی شده و حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

وی ادامه داد: مصدومین موتورسیکلت دیگر نیز از کارگران شرکت متانول و دارای سن ۲۶ و ۳۲ سال بوده که از ناحیه سر، صورت و دست و پا دچار ضربه شدید شدند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با بیان اینکه حادثه دوم در جاده دوراهک به آبدان روبروی روستای سرمستان اتفاق افتاد، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۸ و ۲۶ دقیقه با تماس با مرکز پیام فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان دیّر مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری سمند اطلاع داده شد که بلافاصله تیم فوریت‌های پزشکی آبدان و دوراهک به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: خودرو سمند دارای شش سرنشین از یک خانواده شامل پنج نفر خانم و یک نفر آقا بودند که سن آنها در محدوده ۵ تا ۵۰ ساله بوده که از ناحیه سر، دست، پا و کمر دچار صدمه شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال داده شد.

ناظمیان‌پور تصریح کرد: در این حادثه به دلیل گیر افتادن راننده خودرو عملیات رها سازی توسط نیروهای آتش نشانی آبدان انجام و توسط ناوگان اورژانس ۱۱۵ آبدان به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد.

وی گفت: علت این دو حادثه از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

وی یادآور شد: شهرستان دیّر دارای ۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی دیّر، درود احمد، بردخون، آبدان و دوراهک می‌باشد که آماده ارائه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان و در همه جا به صورت رایگان است.

توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده‌ها از عوامل اصلی تصادف‌های جاده‌ای در شهرستان دیّر است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط