رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 دی 1399 - 15:30
  • کد خبر : ۱۷۶۹
  • چاپ خبر : منشور اخلاقی در تمامی دستگاه‌ها رعایت شود

منشور اخلاقی در تمامی دستگاه‌ها رعایت شود

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برلزوم رعایت منشور اخلاقی در تمامی دستگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش صبح بوشهر، محمدتقی ایرانی ظهر چهارشنبه در شورای اداری شهرستان بوشهر اظهار داشت: منشور اخلاقی در تمامی دستگاه‌ها باید رعایت شود و در صورت تخلف با دستگاه‌های متخلف برخورد خواهد شد.

وی ضمن تأکید بر وحدت، وفاق و همدلی و امیدآفرینی در سطح جامعه و تأسی به مقام معظم رهبری در حمایت از دولت تحت هر شرایط تصریح کرد: در چنین جنگ تمام‌عیار تبلیغاتی – رسانه‌ای، اقتصادی و بهداشتی-درمانی دشمن علیه نظام اسلامی، نیازمند حمایت هرچه بیشتر از دولت هستیم.

ایرانی اضافه کرد: انجام اطلاع‌رسانی بسیار قوی از خدمات دولت برای مردم در آستانه دهه فجر یک مطالبه جدی هست که از دستگاه‌های اجرایی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: در استان بوشهر کارهای بزرگی انجام‌شده مانند افزایش هفت برابری حجم آب شیرین سازی شده از دریا، افتتاح و آب‌گیری ۵ سد در استان، احداث بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدای هسته‌ای بوشهر، احداث و تکمیل جاده گناوه-دیلم، توسعه مناطق دهکده گردشگری در ۳ شهر، کلنگ زنی ۱۷۵۰ خانه متعلق به مددجویان کمیته امداد، افزایش ۲.۵ برابری تخت‌های بیمارستانی و بسیاری دیگر از خدمات که به برکت انقلاب اسلامی در این استان و شهرستان انجام‌شده است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ تأکید کرد: تلاش همگان برافزایش نشاط سیاسی و زمینه سازی افزایش مشارکت حداکثری، پرهیز از مأیوس سازی مردم باشد.

وی بیان کرد: آینده مملکت از طریق صندوق‌های رأی شکل خواهد گرفت و حضور آزادانه مردم در انتخابات همراه با رعایت قانون بیانگر نقش پررنگ و مؤثر مردم در نظام اسلامی است.

فرماندار شهرستان بوشهر نیز با قدردانی از مجموعه تلاش‌های کادر بهداشت و درمان شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا گفت: به رغم وضعیت مطلوب کنترل بیماری تا نیمه خردادماه ۹۹، از ابتدای تیرماه روند افزایش بستری و فوت شدت گرفت که خوشبختانه با رعایت قابل‌تقدیر پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و تلاش کادر درمان و بهداشت دوباره با روند کاهشی موجه هستیم.

عباس جمشیدی با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد با پرهیز از عادی انگاری شرایط، روند کاهشی تداوم یابد، خاطرنشان کرد: ضمن اعمال محدودیت تردد ۹ شب الی ۴ صبح در شهر و رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و دانشگاه‌ها و مدارس ضروری است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط