رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 دی 1399 - 15:30
  • کد خبر : ۱۷۷۲
  • چاپ خبر : کلاهبردار میلیاردی دستگیر شد

کلاهبردار میلیاردی دستگیر شد

بوشهر- فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر، سردار خلیل واعظی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی افراد مالباخته به پلیس آگاهی شهرستان دشتی، مبنی بر اینکه فردی در شهر خورموج به بهانه خرید و فروش خودروهای صفرکیلومتر زیر قیمت بازار مبلغ هنگفتی از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام‌گرفته محرز شد فردی کلاهبردار با نام «ح. خ» با وعده‌های توخالی مبنی بر اینکه می‌تواند خودروهای صفرکیلومتر را زیر قیمت بازار از نمایندگی تهیه و تحویل نماید و با همین ترفند مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از ۱۱ نفر شهروند دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: پس از گذشت مدتی افراد مذکور متوجه می‌شوند که وی قصد کلاهبرداری داشته و با این روش از آنان وجوه مذکور را دریافت کرده است و هیچ‌گونه خودرویی تحویل آنان نشده است.

وی در ادامه بیان داشت: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه فرد کلاهبردار را در مخفیگاهش در شهر خورموج شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف و همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط