رفتن به بالا
  • شنبه - 20 دی 1399 - 22:50
  • کد خبر : ۱۹۹۱
  • چاپ خبر : ناظران سلامت جمعیت هلال احمر به میدان مبارزه با کرونا آمدند

ناظران سلامت جمعیت هلال احمر به میدان مبارزه با کرونا آمدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان بوشهر به میدان مبارزه با کرونا آمدند.

ناظران سلامت جمعیت هلال احمر به میدان مبارزه با کرونا آمدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان بوشهر به میدان مبارزه با کرونا آمدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر ، غلامرضا حاجیانی ظهر امروز  – یکشنبه 7 دی ماه- با تشریح جزئیات طرح ناظران سلامت که به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده، افزود : طرح ناظران سلامت با تفاهم نامه منعقد شده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان کشور انجام شده است و  هدف آن  ، استفاده از ظرفیت جوانان هلال احمر در عرصه پیشگیری و کنترل شیوع کرونا در سطح کشور  است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود : اهداف اصلی این طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و بازرسی بهداشتی از همه اماکن صنفی به منظور نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی،  در راستای کاهش موارد بستری در مراکز درمانی، کاهش میزان مرگ‌ومیر در سطح جامعه  است.

غلامرضا حاجیانی ضمن تشکر از جوانان هلال احمر افزود: جوانان پر تلاش  جمعیت هلال احمر با حضور در این طرح در راستای نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی جامعه تلاش می‌کنند.

آمنه غریبی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر نیز در این گفتگو  با تشریح اقدامات انجام شده ، افزود : طرح ناظران سلامت با محوریت معاونت جوانان جمعیت هلال احمر در سراسر استان بوشهر برگزار می گردد و بازدید های روزانه ناظران سلامت در اماکن مختلف تجاری، صنعتی و تفریحی با برنامه ریزی های انجام گرفته در سطح استان  در حال انجام است.

از زمان آغاز این طرح تا کنون، تعداد ۱۲۴ نفر از اعضا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر در قالب ۱۰ تیم در حال خدمات رسانی هستند. همچنین تا کنون بهروران این طرح ۳۱۳۰ نفر بوده است.

 

6f91ea24-1f55-4138-b504-9fdb123a9b94

 

b7dfb7ac-b98f-4d93-a261-055c02e33e3c

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط