رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 دی 1399 - 22:51
  • کد خبر : ۲۰۶۵
  • چاپ خبر : دستگیری اعضای باند سرقت محموله خودروها در “دیلم”

دستگیری اعضای باند سرقت محموله خودروها در “دیلم”

فرمانده انتظامی”دیلم” از دستگیری 2 نفر اعضای باند سرقت محموله خودروهای عبوری در این شهرستان خبر داد.

دستگیری اعضای باند سرقت محموله خودروها در "دیلم"

فرمانده انتظامی”دیلم” از دستگیری 2 نفر اعضای باند سرقت محموله خودروهای عبوری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر ، سرهنگ “رضا اسماعیلی” صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت : در پی شکایت شخصی مبنی بر سرقت از خودروی وانت بار در حال حرکت؛ موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی در مسیر تردد خودروی شاکی از سمت “گناوه” به سمت شهرستان “دیلم” به یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با 4 نفر سرنشین مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با بیان اینکه پس از محرز شدن ارتکاب سرقت توسط سرنشینان خودروی پژو پارس، گشت های نامحسوس پلیس به صورت ویژه اقدام به کنترل مسیرهای احتمالی تردد خودروی موصوف کردند، افزود: ماموران موفق شدند خودروی سارقان را در یکی از مسیرهای فرعی شهرستان دیلم به صورت بلا صاحب رؤیت و کشف کنند.

اسماعیلی ابراز داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات فنی، 2 نفر از سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان در یکی از استان‌های همجوار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با بیان اینکه متهمان پس از انتقال به مقر پلیس و بازجویی‌های فنی به ارتکاب 6 فقره سرقت محموله از خودروهای عبوری با همکاری 2 نفر از همدستان خود اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: سارقان پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته و تلاش جهت دستگیری سایر همدستان متهمان در دستور کار است.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط