رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 دی 1399 - 21:32
  • کد خبر : ۲۰۴۷
  • چاپ خبر : ۸۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۸۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر – بر اساس اعلام دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، در حال حاضر ۸۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری بعدازظهر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد شش مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه امروز تنها مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا در استان بوشهر بانوی ۶۱ ساله‌ای باسابقه بیماری قلبی، سرطان، دیابت و فشارخون بود.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۲۱ دی‌ماه ۸۴۳ مورد بوده است که از این تعداد ۸۳۶ نفر مورد مثبت قطعی و هفت نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط