رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 دی 1399 - 15:26
  • کد خبر : ۲۱۱۳
  • چاپ خبر : سارقان به عنف طلا و جواهرات منزل دستگیر شدند

سارقان به عنف طلا و جواهرات منزل دستگیر شدند

بوشهر – دو سارق غیربومی که وارد یک منزل مسکونی در شهر بوشهر شده و پس از بستن دست و پای زن جوان طلا و جواهرات وی را سرقت کرده بودند در عملیات پیچیده پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش صبح بوشهر به نقل از پلیس بوشهر، سوم دی ماه ۹۹ دو سارق غیر بومی به قصد سرقت وارد شهر بوشهر شده و برای اطمینان از خالی بودن یک منزل مسکونی آیفون آن را می‌زنند. در این منزل مسکونی خانمی جوان همراه با فرزند خردسالش حضور داشت که به علت عدم شناسایی این افراد درب را باز نمی‌کند.

سارقان با تصور اینکه منزل خالی از سکنه است از دیوار وارد خانه شده و پس از باز کردن درب ساختمان با ابزار مخصوص، وارد خانه شده و با مشاهده خانم جوان، پس از بستن دست و پایش طلا و جواهرات وی را سرقت می‌کنند.

با توجه به اینکه عمل پلید سارقان ضربه روحی و روانی عمیقی به اعضای این خانواده به خصوص خانم جوان و فرزندش وارد آورده بود، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان به محض اطلاع از وقوع و نحوه سرقت، با تماس تلفنی ضمن دلداری و دلجویی به این خانم و خانواده ایشان، قول پیگیری ویژه و دستگیری سارقان در کمترین زمان ممکن را می‌دهد.

کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی، پس از رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی و شناسایی متهمان در یکی از استان‌های کشور، آنها را دستگیر، طلا و جواهرات به سرقت رفته کشف و به این خانواده تحویل داد شد.

هر دو سارق پس از دستگیری، اعتراف وبا تکمیل تحقیقات، در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط