رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 دی 1399 - 09:29
  • کد خبر : ۲۰۸۰
  • چاپ خبر : پروژه پل ورودی گناوه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه پل ورودی گناوه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

بوشهر – معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: پروژه مهم پل ورودی بندر گناوه یکی از مطالبات دیرینه مردم گناوه بوده که با همت شهردار و پیگیری‌های صورت گرفته امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش صبح بوشهر، مهرداد ستوده صبح دوشنبه در بازدید از پروژه‌های مهم شهرستان  گناوه  در ارتباط با پروژه جاده بندر ریگ به گناوه گفت: به زودی عملیات آسفالت باقیمانده محور ریگ به گناوه آغاز خواهد شد و تمام تلاش این خواهد بود که این عملیات تحت هیچ عنوانی تعطیل نشود.

وی افزود: پروژه مهم و حیاتی پل ورودی بندر گناوه هم یکی از مطالبات دیرینه مردم گناوه بوده و همواره در زمان پیک ترافیک، مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می‌کرد با همت شهردار و پیگیری‌های صورت گرفته با وجود سختی کار امسال افتتاح خواهد شد.

ستوده اضافه کرد: همچنین پروژه پل شهید سردار سلیمانی طبق برنامه در بهمن ماه امسال تکمیل و با حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری بهره برداری خواهد شد.

وی از پروژه‌های عمران شهری بندر گناوه ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: با شرایط ایجاد شده شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌های بهتری در گناوه خواهیم بود.

غلامرضا مهرجو فرماندار گناوه نیز ضمن ابراز رضایت از پروژه‌های عمران شهری در بندر گناوه گفت: افتتاح پروژه‌های ورودی گناوه از جمله ورودی از سمت دیلم، محور ریگ به گناوه، پل ورودی گناوه، جاده ساحلی گناوه، خط ارتباطی به روستای مال قائد تأثیر بسزایی در رونق گردشگری در شهرستان گناوه و همچنین خارج نمودن بندر ریگ از رکود خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط