رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 دی 1399 - 15:33
  • کد خبر : ۲۱۷۷
  • چاپ خبر : ۸۴ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند/یک فوتی طی ۶ روز اخیر

۸۴ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند/یک فوتی طی ۶ روز اخیر

بوشهر – رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه ۸۴ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند گفت: طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم.

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر نسبت به روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: تعداد بیماران بستری روز گذشته ۱۰۳ نفر بود و امروز به ۸۴ بیمار رسید.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر ادامه داد: از ۸۴ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی استان، ۱۶ نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند و هفت نفر به کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

امروز مورد فوتی نداشته‌ایم

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده و ۲۵ بیمار بستری در بخش‌های بستری نیز با حال خوب از ترخیص شده‌اند.

کشمیری با اشاره به اینکه امروز هم هیچ مورد فوتی کرونایی نداشته‌ایم خاطرنشان کرد: مجموع جانباختگان کرونایی استان بوشهر تا به امروز ۸۴۳ نفر بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند کاهشی بیماران و بستری‌های کرونایی بیان کرد: طی سه هفته گذشته در استان بوشهر ۱۵ روز بدون فوتی ناشی از کرونا ثبت شده است.

یک فوتی طی ۶ روز

وی با اشاره به اینکه طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم، افزود: ۸۰ درصد شهرستان‌های استان در وضعیت آبی هستند و ۲۰ درصد زرد هستند.

کشمیری مجموع مبتلایان کرونا در استان بوشهر تا کنون را ۱۷ هزار و ۸۶۵ نفر اعلام کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط