رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 دی 1399 - 10:58
  • کد خبر : ۲۲۱۹
  • چاپ خبر : پلیس، کلاهبردار میلیاردی را دستگیر کرد

پلیس، کلاهبردار میلیاردی را دستگیر کرد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان دشتی خبر داد.

پلیس، کلاهبردار میلیاردی را دستگیر کرد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا  از بوشهر ، سردار خلیل واعظی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی افراد مالباخته  به پلیس آگاهی شهرستان دشتی، مبنی بر اینکه فردی در شهر خورموج به بهانه خرید و فروش خودروهای صفر کیلومتر زیر قیمت بازار مبلغ هنگفتی از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتی  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر  افزود: در تحقیقات انجام گرفته محرز شد فردی کلاهبردار با نام “ح. خ” با وعده های توخالی مبنی بر اینکه می‌تواند خودرو های صفر کیلومتر را زیر قیمت بازار از نمایندگی تهیه و تحویل نماید و با همین ترفند مبلغ 30میلیارد  ریال  از 11 نفر شهروند دریافت کرده  است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: پس از گذشت مدتی افراد مذکور متوجه می شوند که وی قصد کلاهبرداری داشته  و با این روش از آنان وجوه مذکور را دریافت کرده است و هیچ گونه خودرویی تحویل آنان نشده است.

وی در ادامه بیان داشت: ماموران پلیس پس از  هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه فرد کلاهبردار را در مخفیگاهش در شهر خورموج شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ابراز داشت : متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی  اعتراف و همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

 واعظی در پایان به همشهریان توصیه کرد، در صورت برخورد با افراد فرصت طلب با ارائه پیشنهادات وسوسه کننده هوشیاری خود را حفظ کرده و نکات لازم را رعایت کنند تا از افتادن به دام شیادان و سودجویان در امان باشند و برای برخورد و پیشگیری از این گونه موضوعات در اسرع وقت با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

 

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط