رفتن به بالا
  • جمعه - 26 دی 1399 - 21:26
  • کد خبر : ۲۳۴۹
  • چاپ خبر : گرانی‌ اجناس و کمبود کالاها در بازار هرچه سریع‌تر کنترل شود

گرانی‌ اجناس و کمبود کالاها در بازار هرچه سریع‌تر کنترل شود

بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: گرانی‌ اجناس و کمبود کالاها در بازار هرچه سریع‌تر کنترل و مدیریت شود.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: انتظار داریم همه مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و شاهد عادی‌انگاری در مقابله با کرونا نباشیم.

وی بازگشایی مدارس در این شرایط را نمونه عادی‌انگاری در برابر کرونا دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع می‌تواند آسیب‌هایی به دانش‌اموزان وارد کند و انتظار می‌رد در این تصمیم تجدید نظر شده و آموزش‌های مجازی ادامه یابد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه برای جلوگیری از انتشار کرونا باید دقت زیادی داشته باشیم بیان کرد: وزارت آموزش و پرورش با تحصیل حضوری دانش آموزان برخی مدارس، این مسیر صحیح مقابله با کرونا را نشکند تا بیماری دوباره اوج نگیرد.

وی با تشکر از تلاش‌های انجام شده برای مدیریت بیماری کرونا از جمله کادر درمانی، پزشکی، پرستاری، گروه‌های جهادی، نهادهای انقلابی، قشرهای مختلف مردم و خیران افزود: خدمت به مردم نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه در این شرایط کرونایی کاری الهی است که باید کمک‌ها ادامه داشته باشد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت بازار و انتقاد از گرانی‌های کاذب و غیرحقیقی و کمبود برخی کالاها افزود: مسئولان باید مدیریت و کنترل بیشتری بر روی این امور داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه نباید علاوه بر این سختی‌ها مشکلاتی هم توسط برخی‌ها ایجاد و سبب سخت‌تر شدن زندگی مردم شود افزود: گرانی‌های کالاها به سبب سو برنامه‌ریزی، عدم نظارت و عدم مدیریت کارآمد ایجاد شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط