رفتن به بالا
  • شنبه - 27 دی 1399 - 09:35
  • کد خبر : ۲۳۸۲
  • چاپ خبر : استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود

استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود

بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار مردم این است که استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود.

عبدالکریم جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از استان بوشهر، مسائل و مشکلات و نیازهای صنایع انرژی در استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس ظرفیت‌های مختلف حوزه انرژی در خارگ، بوشهر و میدان نفتی فروزان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس یازدهم از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات کشور استفاده می‌کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تاکید کرد: علی‌رغم ظرفیت‌های اقتصادی ممتاز در استان بوشهر و نقش مهمی که این استان در حوزه انرژی و اقتصادی کشور دارد، شاهد محرومیت‌های فراوانی هستیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده استان بوشهر از ظرفیت‌های موجود در استان خاطرنشان کرد: انتظار مردم این است که استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود.

جمیری با اشاره به ساخت واحدهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر ادامه داد: دو راکتور جدید در بوشهر در حال اجرا است که امیدواریم با تأمین مالی آن شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط