رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 دی 1399 - 09:27
  • کد خبر : ۲۴۳۳
  • چاپ خبر : برگزیدگان جشنواره رضوی در دشتی تجلیل شدند

برگزیدگان جشنواره رضوی در دشتی تجلیل شدند

بوشهر – در آئینی با حضور مسئولین شهرستان دشتی از ۱۶ برگزیده دهمین جشنواره کتابخانه رضوی تجلیل شد.

به گزارش صبح بوشهر، فرماندار دشتی صبح یکشنبه در این مراسم با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: این جشنواره در سه بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با مشارکت دو هزار و ۵۰۰ نفر برگزار شد که در نهایت ۱۶ برگزیده انتخاب و تجلیل شدند.

وی از اقدامات دستگاه‌های اجرایی شهرستان در حوزه فرهنگی تقدیر کرد و افزود: علی رغم شرایط کرونایی برنامه‌های فرهنگی در سطح شهرستان تعطیل نشد.

نادری بیان کرد: چاپ کتاب استاد هاشمی زاده کاری ارزشمند و اثر ماندگاری در سطح استان و شهرستان است.

وی اضافه کرد: از برنامه‌هایی که برای مردم اثر گذار است در سطح شهرستان حمایت می‌کنیم.

در پایان از برگزیدگان جشنواره رضوی، کتاب و کتاب خوانی و مسابقه دل‌نوشته سردار دل‌ها با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

تهیه ۱۵۰ تبلت برای دانش‌آموزان

فرماندار دشتی گفت: با توجه به شرایط کرونایی و آموزش مجازی مدارس؛ تاکنون ۱۵۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند دشتی تهیه شده است.

عبدالله نادری در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با بیان اینکه جایگاه این شورا باید برای مردم تبیین و تشریح شود؛ اظهار داشت: در چند ماه گذشته اقدامات خوبی در راستای شناسایی افراد بی سواد در سطح شهرستان صورت گرفته ولی این کافی نیست و تا ریشه کن کردن بی سوادی تلاش‌ها باید با جدیت ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: در کنار همه اقدامات باید مشوق‌های لازم نیز برای افراد پیش بینی شود.

نادری از تهیه ۱۵۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند خبر داد و ادامه داد: با پیگیرهای صورت گرفته در سطح شهرستان و مشارکت خیرین؛ کمیته امداد و آموزش و پرورش تاکنون ۱۵۰ تبلت برای دانش آموزان تهیه شده که تلاش داریم این رقم را افزایش دهیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط