رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 بهمن 1399 - 09:27
  • کد خبر : ۲۶۲۵
  • چاپ خبر : جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان بوشهر تقویت شود

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان بوشهر تقویت شود

بوشهر – مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان بوشهر تقویت شود.

به گزارش صبح بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری صبح چهارشنبه در نشست با فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تأکید بر ضرورت استفاده از همه ظرفیت‌ها در راستای تقویت روحیه استکبارستیزی اظهار داشت: تبیین فرهنگ مقاومت و استکبارستیزی اولویت مهم تبلیغی مجموعه تبلیغات اسلامی بوشهر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اضافه کرد: استان بوشهر با دارا بودن شخصیت‌های استکبارستیزی از قبیل شهید رئیس‌علی دلواری، شهید ابوتراب عاشوری، شهید نادر مهدوی، شهید بیژن گُرد و سایر شخصیت‌های مبارز در راه مقاومت و استکبارستیزی باید به قطب مقاومت در کشور و بلکه منطقه تبدیل شود.

وی تقویت تعامل و هم‌افزایی با نهادهای انقلابی و به‌ویژه سپاه پاسداران برای تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سطح استان را یکی از رویکردهای مهم تبلیغات اسلامی برشمرد و آمادگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان را برای طراحی و اجرای عملیات‌های مشترک فرهنگی اجتماعی اعلام کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تحقق این مهم را مستلزم تولید و ارائه محتوای مناسب عنوان کرد و گفت: نهادینه کردن خصال و سیره شهدا در تربیت خانوادگی و تعاملات اجتماعی، نیاز به طراحی دقیق دارد که با بهره‌گیری از آیات و روایات مرتبط با فرهنگ مقاومت، قابل تحقق خواهد بود.

حجت‌الاسلام طاهری عرصه مقاومت و استکبارستیزی را به‌عنوان یکی از محورهای مهم تبلیغ دین عنوان کرد و افزود: مبلغین باید بتوانند اثر الگوپذیری از امام حسین (علیه‌السلام) را در شرایط کنونی انقلاب اسلامی و همچنین روش نقش‌آفرینی مردم در تحقق آرمان‌های انقلاب را تبیین کنند.

تجمیع فعالیت‌های فرهنگی

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز با تشریح قابلیت‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی سپاه استان در اجرای عملیات‌های فرهنگی – اجتماعی خواستار تجمیع همه فعالیت‌های فرهنگی در جهت مقابله و خنثی‌سازی حمله فرهنگی دشمن شد.

سردار علی رزمجو آمادگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در راستای همکاری در امور فرهنگی، دینی و انقلابی برای تقویت میزان اثربخشی کارهای فرهنگی در سطح استان بوشهر را اعلام کرد.

در پایان این نشست فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر با اهدا لوح، انتصاب حجت‌الاسلام طاهری را تبریک گفت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط